POL DEU ENG

Zmiany i aktualności

aktualizacja: 2015-10-27
Liczba odwiedzin: 1907

Szanowni Państwo!

Dnia 31 sierpnia 2015 roku Fundacja rozpoczęła działalność pod nowym adresem przy ul. Szewskiej 75/77 we Wrocławiu. Składamy przy tym serdeczne podziękowania dla Spółdzielni "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców "Feniks" we Wrocławiu za użyczenie miejsca i adresu na nową siedzibę Fundacji. 

Dnia 31 sierpnia 2015 roku odbyło się także zebranie Rady nadzorczej, która uchwaliła absolutoria dla Zarządu Fundacji za miniony okres, zatwierdziła zmiany w swoim składzie oraz ustanowiła Fundację jednostką MIKRO w świetle nowych przepisów dla organizacji pozarządowych. Zarząd przy pozytywnej opinii Rady uchwalił także zmiany Statutu Fundacji. 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o udziale Fundacji w przetargu na dokumentację projektową i nadzory w sprawie rekonstrukcji empory organowej w kościele garnizonowym pw. św. Elżbiety we Wrocławiu, które są dostępne w zakładce: PROJEKTY => ROME.

W zakładce dotyczącej restytucji organów chórowych do kościoła garnizonowego pw. św. Elżbiety zamieściliśmy syntezę podjętych  dotąd działań. Informacje na ten temat dostępne są również tutaj: PROJEKTY => CASPAR

Z satysfakcją zawiadamiamy, że dnia 30 czerwca 2015 Fundacja została wyróżniona przez Starostę Powiatu Wrocławskiego podczas  Forum Organizacji Pozarządowych. Realizacja dziewięciu edycji Koncertów Ziemi Wrocławskiej została doceniona. Za wszelki wyraz popracia Władzom Powiatu Wrocławskiego i wszystkim Mieszkańcom z serca dziękujemy!

Zarząd Fundacji

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony SrcPro.pl