Fundacja Opus Organi
  POL DEU ENG

Przetarg unieważniony. Co dalej?

aktualizacja: 2014-04-08
Liczba odwiedzin: 1116Szanowni Państwo!

dnia 27 marca 2014 przetarg organizowany przez Urząd Miejski Wrocławia na zadanie pt. Rewitalizacja wnętrza kościoła p.w. św. Elżbiety we Wrocławiu, poprzez rekonstrukcję organów Michaela Englera został unieważniony. Po dalsze informacje odsyłam Państwa do odpowiednich agend Urzędu Miejskiego.

Fundacja proponuje aby odbudowę organów w Bazylice św. Elżbiety we Wrocławiu zrealizować analogicznie do przykładu, który ostatnio miał miejsce w kościele św. Katarzyny w Hamburgu: Wybór wykonawcy - podpisanie umowy bezterminowej, określającej etapy i kwoty, organizacja środków na I etap, wdrożenie I Etapu, zbieranie środków na II Etap, wdrożenie II Etapu, itd.

Przyjęcie  przez Urząd Miejski Wrocławia w roku 2006 roli lidera projektu jest związane z wielkimi nadziejami na sprawne przeprowadzenie odbudowy organów. W  przypadku gdyby jednak Urząd Miejski nie kontynuował prowadzenia tej inicjatywy, Fundacja planuje działać dalej.  Wdrożenie wyżej zarysowanego scenariusza wydaje się w każdym razie najbardziej realnym planem, a co najważniejsze: sprawdzonym.

(BAT)

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony SrcPro.pl